Koordynator/Koordynatorka projektów rezydencyjnych

  • Termin nadsyłania zgłoszeń
    • 30/06/2017
  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury. Od 30 lat prowadzi szeroką działalność, polegającą między innymi na organizowaniu wystaw, przedstawień teatru i tańca współczesnego, koncertów muzycznych.Ujazdowskim działa też kino i program rezydencji artystycznych.

  • Program międzynarodowych pobytów twórczych w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski funkcjonuje od 2003 roku. Postrzegamy Warszawę jako inspirujące środowisko dla międzynarodowych artystów i kuratorów, w którym mogą rozwijać swoje pomysły korzystając z rezydencji jako narzędzia do kreacji i krytycznej refleksji.

  • Program Rezydencji w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie poszukuje od 01/08/2017

    • Koordynatora/Koordynatorki projektów rezydencyjnych
      (artist-in-residence)

  • Zadania

    • koordynowanie procesu przygotowania, realizacji, sprawozdania i rozliczenia projektu artystów-rezydentów

    • współpraca z kuratorami i wszystkim działami Ujazdowskiego zaangażowanymi przy tworzeniu projektu, harmonogramu, kosztorysu, materiałów promocyjnych  monitorowanie wydatków, płatności, umów

    • opracowywanie we współpracy z pracownikami działu rezydencji programu wspólnego dla aktualnych rezydentów, z uwzględnieniem pilotowania lokalnych wizyt studyjnych

    • wsparcie koordynacyjne związane z organizacją i logistyką pobytów twórczych

  • Wymagania

    • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

    • bardzo dobre zdolności organizacyjne

    • samodzielność

    • dyspozycyjność

    • umiejętność pracy w zespole

    • dobra znajomość języka angielskiego

    • doświadczenie w zarządzaniu projektami artystycznymi będzie dodatkowym atutem

    • biegłość w posługiwaniu się komputerem: dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

    • wyższe wykształcenie

  • Oferujemy

    • umowę zlecenie w okresie 01/0828/12/2017

    • współpracę z międzynarodowym zespołem i doświadczonym programem rezydencyjnym

    • możliwość współtworzenia ważnej instytucji kultury

    • rekomendacje

  • Zgłoszenia (CV, list motywacyjny, referencje) z oświadczeniem o treści

    • Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko Koordynator/Koordynatorka projektów rezydenckich (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również , że podanie tych danych było dobrowolne.

  • należy przesyłać do dnia 30 czerwca 2017 do godziny 12:00 na adres

    • rekrutacje@u-jazdowski.pl

  • w tytule wiadomości

    • Koordynator/Koordynatorka projektów rezydencyjnych

  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zastrzega prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

  • Informujemy, że ze względu na okres urlopowy rozmowy rekrutacyjne zostaną przeprowadzone w dniach
    0304/07/2017 (poniedziałekwtorek).