Specjalista ds. administracji (umowa na zastępstwo)

  • Termin nadsyłania sgłoszeń
    • 28/11/2017
  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury. Od 30 lat prowadzi szeroką działalność, polegającą na organizowaniu wystaw, przedstawień teatru i tańca współczesnego, koncertów muzycznych. W Zamku Ujazdowskim działa też kino i program rezydencji artystycznych.
  • Poszukujemy kandydata na stanowisko:
    • Specjalista ds. administracji (umowa na zastępstwo, miejsce pracy Warszawa)
  • Zadania
    • Nadzór nad utrzymaniem czystości w budynkach i na terenie Ujazdowskiego
    • Nadzór nad prawidłową eksploatacją terenów zielonych należących do Ujazdowskiego, w tym parkingów

    • Administrowanie przestrzenią użytkową i magazynami Działu Techniczno-Administracyjnego

    • Kontrola wykonania zadań przez firmy świadczące usługi na rzecz Ujazdowskiego (sprzątanie, ochrona budynków itp.)

    • Zaopatrzenie, dystrybucja oraz dbałość o materiały gospodarcze, biurowe, spożywcze

    • Prowadzenie spraw gospodarki odzieżą roboczo - ochronną dla Działu Techniczno-Administracyjnego

    • Prowadzenie ksiąg inwentarzowych

  • Wymagania
    • wykształcenie wyższe (mile widziane w dziedzinie administracji i zarządzania),

    • minimum dwuletnie doświadczenie w administrowaniu,

    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

    • znajomość programów inwentaryzacyjnych,

    • umiejętność pracy pod presja czasu,

    • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielozadaniowej,

    • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Oferujemy:
    • ciekawą pracę w ważnej publicznej instytucji kultury,

    • własne stanowisko pracy biurko, komputer, telefon,

    • pracę w Zamku Ujazdowskim, pięknym obiekcie położonym na Trakcie Królewskim, w centrum Warszawy

  • Zgłoszenia zawierające:
    • CV format pdf,

    • dokładny opis doświadczeń w administrowaniu

  • należy przesyłać do dnia 28 listopada 2017 r. na adres: rekrutacja@u-jazdowski.pl
  • W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. administracji
  • Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
    • Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko Specjalista ds. administracji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również , że podanie tych danych było dobrowolne.
  • Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.