Specjalista/Specjalistka ds. Inwestycji

  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury, miejscem tworzenia i prezentacji sztuki współczesnej we wszystkich jej przejawach. Na program składają się wystawy, warsztaty edukacyjne, performans, koncerty muzyczne, projekcje filmowe, a także wykłady i seminaria. Prowadzona jest również działalność wydawnicza. W Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski działa też kino i program rezydencji artystycznych.
  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko:
    • Specjalista/Specjalistka ds. Inwestycji
    • Miejsce pracy: Warszawa
  • Zadania
    • Opracowywanie planów rocznych i wieloletnich oraz budżetów w zakresie inwestycji i remontów, nadzór nad jego wykonaniem oraz rozliczenie inwestycji po ich zakończeniu
    • Opracowywanie planów i sprawozdań dotyczących inwestycji dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
    • Przygotowywanie umów z Wykonawcami inwestycji oraz monitorowanie stanu ich realizacji
    • Nadzór nad realizacją zadań m. in. w ramach ustawy prawo budowlane, zamówień publicznych, w szczególności poprzez monitorowanie procesów administracyjnych dot. uzyskiwania wymaganych prawem zgód, opinii, decyzji i pozwoleń
    • Administrowanie dokumentacją projektową i budowlaną, nadzór nad jej obiegiem
    • Ścisła współpraca z pozostałymi stronami procesu inwestycyjnego (Wykonawca robót, Nadzór inwestorski, Projektant), w tym również organizowanie spotkań roboczych
    • Udział w pracach komisji przetargowych związanych z wyborem Wykonawców w ramach prowadzonej inwestycji, w tym także przygotowywanie wkładu merytorycznego do dokumentacji przetargowej dot. postępowań realizowanych w ramach inwestycji
    • Udział w odbiorach poszczególnych etapów inwestycji
    • Realizacja zadań w zakresie przygotowywania założeń rzeczowo-finansowych i planów inwestycyjnych w zakresie utrzymania, remontów obiektów, w tym pozyskiwanie wykonawców robót i usług w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych
    • Współpraca z projektantami, wykonawcami, inspektorami, urzędami oraz innymi instytucjami na poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego
    • Zarządzenie procesem remontów, konserwacji budynku oraz infrastruktury budowlanej w przylegającym terenie: hydraulika, elektryka i instalacja teletechniczna, wentylacja i klimatyzacja
  • Oczekujemy
    • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego (preferowane kierunki: architektura, budownictwo bądź kierunki techniczne w budownictwie).
    • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze inwestycji budowlanych (nadzór lub/i realizacja), w tym przynajmniej 1 inwestycji ukończonej pozwoleniem na użytkowanie (poparte dowodami). Mile widziane doświadczenie przy obiektach objętych opieką konserwatora zabytków.
    • Znajomości przepisów prawa budowlanego oraz procedur administracyjnych związanych z budownictwem.
    • Umiejętności weryfikacji zapisów dokumentacji technicznej dot. inwestycji budowlanych (w szczególności: kosztorysów, specyfikacji technicznych różnych branż, projektów budowlanych, przedmiarów/obmiarów robót budowlanych).
    • Znajomości specyfiki prowadzenia inwestycji w instytucjach publicznych .
    • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych.
    • Znajomości przepisów dotyczących finansów publicznych, dodatkowe uprawnienia mile widziana.
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
    • Umiejętności posługiwania się programem AutoCAD.
    • Zaangażowania i rzetelności.
  • Oferujemy
    • Stałą, interesującą i różnorodną pracę dającą możliwość współtworzenia ważnej instytucji kultury w ramach umowy o pracę.
  • Zgłoszenia (list aplikacyjny, CV) prosimy wysyłać do dnia 17/02/2019 na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl
  • Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
    • Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.