Specjalista/Specjalistka ds. rezydencji artystycznych

  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury, miejscem tworzenia i prezentacji sztuki współczesnej we wszystkich jej przejawach. Na program składają się wystawy, warsztaty edukacyjne, performans, koncerty muzyczne, projekcje filmowe, a także wykłady i seminaria. Prowadzona jest również działalność wydawnicza.Ujazdowskim działa też kino i międzynarodowy program rezydencji artystycznych.
  • Aby zapewnić sprawną i profesjonalną produkcję naszych wydarzeń artystycznych, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
  • Specjalista/specjalistka ds. rezydencji artystycznych
  • (umowa zlecenie, miejsce pracy Warszawa)
  • Zadania
    • monitorowanie kosztorysu działu, w tym nadzorowanie realizowanych projektów pod względem zgodności z założeniami budżetu, terminu i zakresu
    • przygotowywanie raportów, w tym bieżąca analiza danych w celu prawidłowego raportowania postępu prac
    • wsparcie kierowniczki działu w obszarach planowania i organizacji pracy
    • samodzielne koordynowanie bieżącej pracy biura działu rezydencji, w tym dbanie o prowadzenie dokumentacji dot. realizowanego programu, w tym grafiku rezydencji
    • koordynacja rezydencji, w tym bieżący kontakt z rezydentami i realizacja zadań logistycznych poprzedzających przyjazd rezydenta
    • bieżąca komunikacja i podtrzymywanie dobrych relacji z zagranicznymi partnerami
    • bieżąca koordynacja i komunikacja z Działem Księgowym w obszarze kompletności i terminowości obiegu dokumentów
    • odpowiedzialność za planowanie i nadzorowanie postępów prac wykonywanych przez Administracji na rzecz działu
  • Wymagania
    • gotowość do pracy wielozadaniowej, dobra organizacja pracy własnej, sumienność, skrupulatność, dokładność.
    • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
    • otwartość na współpracę z osobami z różnych krajów i szczebli organizacji
    • bardzo dobra znajomość programów MS Office, a w szczególności Excel
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom min. B2 (warunek konieczny)
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie kończenia studiów, mile widziane wykształcenie kierunkowe: zarządzanie
    • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją finansowo księgową
    • gotowość do podjęcia pracy od połowy sierpnia
  • Oferujemy
    • bardzo ciekawą pracę z międzynarodowymi artystami
    • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole rezydencji, dbającym o doskonałą atmosferę pracy
    • rozwój zawodowy i pracę przy krajowych oraz międzynarodowych projektach artystycznych
    • możliwość bezpłatnego udziału we wszystkich wydarzeniach artystycznych w instytucji oraz zniżek pracowniczych
    • własne stanowisko pracy biurko, komputer, telefon
    • pracę w Zamku Ujazdowskim, pięknym obiekcie położonym na Trakcie Królewskim, w centrum Warszawy
  • Zgłoszenia zawierające
    • CV format pdf
    • list motywacyjny
  • należy przesyłać do dnia 2 sierpnia 2019 r. na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl
  • W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. koordynacji projektów artystycznych.
  • Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
    • Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko Specjalista ds. rezydencji artystycznych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również , że podanie tych danych było dobrowolne.
  • Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.