Specjalista/stka ds. Zamówień publicznych i wsparcia obsługi prawnej

  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury, miejscem tworzenia i prezentacji sztuki współczesnej we wszystkich jej przejawach. Na program składają się wystawy, warsztaty edukacyjne, performans, projekcje filmowe, a także wykłady i seminaria. Prowadzona jest również działalność wydawnicza.Ujazdowskim działa też kino i program rezydencji artystycznych.
  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • Specjalista/stka ds. Zamówień publicznych i wsparcia obsługi prawnej
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Zadania
    • Realizacja procedur zamówień publicznych zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.).
    • Nadzór nad wykonywaniem wewnętrznych procedur Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski dotyczących realizacji zamówień publicznych.
    • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w zakresie przygotowywanych materiałów przetargowych.
    • Prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z przeprowadzonym postępowaniami przetargowymi.
    • Organizowanie prac Komisji Przetargowych
    • Przygotowywanie projektów materiałów przetargowych w zakresie formalno-prawnym, w tym SIWZ wraz z załącznikami, dla postępowań powyżej kwoty po przekroczeniu, której istnieje obowiązek stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych
    • Prowadzenie planu oraz rejestru zamówień publicznych
    • Wykonywanie wstępnej kontroli wniosków finansowych w zakresie prawidłowości stosowania procedur zamówień publicznych
    • Koordynacja procesu tworzenia umów we współpracy z pracownikami Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, prawnikiem i dyrekcją
    • Wsparcie Dyrekcji w zakresie obsługi prawnej Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, we współpracy z kancelarią prawną
  • Wymagania
    • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne, ekonomiczne) lub ostatni rok studiów
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. (mile widziane doświadczenie w jednostkach sektora publicznego)
    • Znajomości prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego oraz kodeksu spółek handlowych
    • Znajomości programów pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word oraz PowerPoint)
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2)
    • Obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania
  • Oferujemy
    • Stałą, interesującą i różnorodną pracę dającą możliwość współtworzenia ważnej instytucji kultury w ramach umowy o pracę.
  • Zgłoszenia zawierające
    • CV format pdf
    • list motywacyjny
  • prosimy przesłać do 30/09 na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl
  • Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
    • Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko specjalista ds. zamówień publicznych i wsparcia obsługi prawnej  (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
  • Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.