Wolontariuszka/wolontariusz w dziale Koordynacji projektów artystycznych

  • Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury. Od trzydziestu lat prowadzi szeroką działalność, polegającą, między innymi, na organizowaniu wystaw i wydarzeń performatywnych, działań edukacyjnych, spotkań i dyskusji oraz rezydencji artystycznych; działa tu kino i mediateka. Ujazdowski jest też wydawcą książek o sztuce i artystach, przewodników i katalogów wystaw, a także magazynu internetowego Obieg.
  • Aby wspomóc produkcję naszych wydarzeń i umożliwić zdobycie doświadczenia w pracy w instytucji kultury poszukujemy od 22 października 2019 lub w terminie ustalonym indywidualnie:
  • Wolontariuszek/wolontariuszy w dziale koordynacji projektów artystycznych
  • Zadania
    • pomoc w koordynacji aktualnych projektów
    • współpraca z artystami i kuratorami
    • udział w specjalnych wydarzeniach towarzyszących wystawom
    • pomoc w organizowaniu widowni
  • Oczekiwania
    • podstawowa wiedza z zakresu kultury i sztuki
    • komunikatywność
    • umiejętności organizacyjne i pracy zespołowej
  • Oferujemy
    • rozwój zawodowy i pracę przy ciekawych projektach artystycznych
    • umowę i legitymację wolontariacką
    • pracę w Zamku Ujazdowskim, pięknym obiekcie położonym na Trakcie Królewskim, w centrum Warszawy
    • bezpłatny wstęp na wystawy i do kina
    • zniżki w księgarni Art Bookstore i Instalacjach Art Bistro
  • Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: a.szary@u-jazdowski.pl