Co nowego w roku 2019?

  • Wystawy
  • 18/0124/03/2019
  • wystawa indywidualna
  • 22/0219/05/2019
  • wystawa indywidualna
  • 15/0322/09/2019
  • projekt
    • Plastyczność planety
      • Kurator: Jarosław Lubiak
      • Współpraca kuratorska: Michał Grzegorzek
    •  
  • 12/0422/09/2019
  • wystawa indywidualna
    • Maria Loboda
      • Kuratorka: Ewa Gorządek
      •  
  • od 25/10/2019
  • wystawa
    • Bik Van der Pol
      • Kolekcja (tytuł roboczy)
        • Kuratorka: Joanna Zielińska
      •  
  • 15/11/201915/03/2020
  • wystawa indywidualna
    • Karol Radziszewski
      • Potęga sekretów
        • Kurator: Michał Grzegorzek
        •  
  • 06/12/201908/03/2020
  • wystawa
    • hyslom
      • Ittekaette
      • Tam i z powrotem
        • Kuratorka: Anna Ptak
        •  
  • Project Room
  • 25/01/2019
  • rozdanie nagród
  • 28/0305/05/2019
  • wystawa indywidualna
    • Marta Krześlak
      • Kurator: Marcin Polak
      •  
  • 16/0523/06/2019
  • wystawa indywidualna
    • Dom Mody Limanka
      •  Kurator: Szymon Żydek
      •  
  • 04/0711/08/2019
  • wystawa indywidualna
    • Jan Moszumański
      • Kurator: Arkadiusz Półtorak  
      •  
  • 22/0829/09/2019
  • wystawa indywidualna
    • Wiktoria Walendzik
      • Kurator: Jakub Borkowicz
      •  
  • 10/1017/11/2019
  • wystawa indywidualna
    • Horacy Muszyński
      • Kuratorka: Aurelia Nowak
      •  
  • 28/11/201905/01/2020
  • wystawa indywidualna
    • Róża Duda i Michał Soja
      • Kuratorka: Marta Lisok
      •  
  • Performans
  • 31/03/2019
  • performans
    • Alex Baczyński-Jenkins
      • bez tytułu
        • Kuratorka: Agnieszka Sosnowska
        •  
  • 0407/04/2019
  • spektakl/instalacja/wystawa
    • Ekstazy
      • Reżyseria: Katarzyna Kalwat
      • Kuratorka: Joanna Zielińska

      •  

  • 27/04/2019
  • program performatywno-muzyczny
    • To Be Real
      • Kuratorzy: Michał Grzegorzek, Mateusz Szymanówka
      •  
  • 0607/07/2019
  • opera egzotyczna
  • 31/08/2019
  • program performatywno-muzyczny
    • To Be Real
      • Kuratorzy: Michał Grzegorzek, Mateusz Szymanówka
      •  
  • 0817/11/2019
  • instalacja choreograficzno-performatywna
    • Untitled (Group Portrait)
      • Reżyseria: Michał Borczuch
      • Kurator: Michał Grzegorzek
      •  
  • 0312/2019
  • program performatywny
  • Projekty społeczne
  • 29/0631/08/2019
    • Ogród Miejski Jazdów
      • Oszczędzaj wodę i kąp się z przyjaciółmi
      • Kuratorka: Anna Czaban
    •  
  • Kino
  • 04/2019
  • przegląd filmowy
    • Koniec przyjęcia. Kino i głód
      • Kurator: Michał Matuszewski
    •  
  • 10/2019
  • przegląd filmowy
    • Kino kryzysów
      • Kurator: Michał Matuszewski
    •  
  • Rezydencje
  • 0102/2019
  • rezydencja
    • Alex Baczyński-Jenkins (Polska)
      • Kuratorka: Agnieszka Sosnowska
      •  
  • 0304/2019
  • rezydencja
    • hyslom (Japonia)
      • Kuratorka: Anna Ptak
      • Współpraca kuratorska: Anna Czaban
      •  
  • 0305/2019
  • rezydencja
    • Bik Van der Pol (Holandia)
      • Kuratorka: Joanna Zielińska
      •  
  • 0305/2019
  • rezydencja
    • Simon Asencio (Belgia)
      • Kurator: Michał Grzegorzek
  •  
  • 0308/2019
  • rezydencja
    • Marc Hunziker (Szwajcaria)
      • Kurator: Michał Grzegorzek
      •  
  • 05/2019
  • rezydencje Obiegu w ramach projektu
    • DisOthering
      • Joanna Grabski (USA)
      • Johny Pitts (Wielka Brytania)
      • Kurator: Krzysztof Gutfrański
    •  
  • 06/2019
  • rezydencje kuratorskie i seminarium
    • ReDirecting: East. Designing Futures
      • Kuratorki: Marianna Dobkowska, Ika Sienkiewicz-Nowacka
      •  
  • 07/2019
  • seminarium
    • Radical Pedagogy
      • Kuratorka: Marianna Dobkowska
      •  
  • 0712/2019
  • rezydencja
    • Nagi Gianni (Szwajcaria)
      • Kuratorka: Agnieszka Sosnowska
      •  
  • 0811/2019
  • rezydencje artystyczne i program dyskursywny
    • Codzienne formy oporu [Everyday Forms of Resistance]
      • Kuratorka: Ika Sienkiewicz-Nowacka
  •  
  • 0810/2019
  • rezydencja
    • Fotini Lazaridou-Hatzigoga (Niemcy)
      • Kuratorka: Marianna Dobkowska
      •  
  • 1112/2019

  • rezydencja performatywna

    • Kuratorka: Agnieszka Sosnowska

    •  

  • Edukacja
  • 15/0215/04/2019
  • cykl storytellingowy
    • O!powiedz mi o tym
    •  
  • 01/0627/10/2019
  • wystawa sensoryczna
    • Dotknij sztuki (tytuł roboczy)
      • Kuratorki: Joanna Rentowska, Anna Szary
    •  
  • 01/10/2019
  • program społeczny
    • Rodzinna Orkiestra Społeczna Sąsiedztwa uJazdów
    •  
  • 11/201901/2020
  • akcja badawcza
    • Ko-lekcja wyborów
      • Zespół kuratorski: Iga Fijałkowska, Anna Kierkosz, Joanna Rentowska
      •  
  • Publikacje
  • 25/01/2019
  • publikacja
    • Project Room 2018
    •  
  • 01/03/2019
  • publikacja
    • Inne tańce
      • Redakcja: Agnieszka Sosnowska
      •  
  • 03/2019
  • Obieg nr 10
    • Stawanie się Ziemią

      • Redakcja: Jarosław Lubiak, Krzysztof Gutfrański

      •  

  • 19/05/2019
  • publikacja
    • Janek Simon
    •  
  • 06/2019
    • Obieg nr 11
    •  
  • 09/2019
    • Obieg nr 12
      • Gościnność
      • Redakcja: Agnieszka Sosnowska
      •  
  • 10/2019
  • publikacja
    • A Small Anthology of Performance
      • Redakcja: Joanna Zielińska
      •  
  • 11/2019
  • publikacja
    • Ogród Miejski Jazdów
      • Redakcja: Anna Czaban
      •  
  • 11/2019
  • publikacja
    • Things We Do Together
      • Redakcja: Marianna Dobkowska, Krzysztof Łukomski
      •  
  • 12/2019
    • Obieg nr 13
      • Od-Innienie
      • Redakcja: Krzysztof Gutfrański
      •  
  • 12/2019
  • publikacja
    • Zbigniew Libera
      • Art Of Liberation. Studium prasoznawcze z lat 1988-2018