05/0327/12/2020
cykl wystaw

{Project Room} 2020

Wystawy młodych polskich artystów w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w 2020

  • Program promocji młodych twórców powstał w 2012 roku. Do 2020 roku zrealizowanych zostało 88 wystaw 111 artystek i artystów.
  •  
  • Wystawy w {Project Roomie}
2019
  • Marta Krześlak
  • Dom Mody Limanka (Tomasz Armada, Dominika Ciemięga, Sasa Lubińska, Kacper Szalecki)
  • Jan Moszumański-Kotwica
  • Wiktoria Walendzik
  • Horacy Muszyński
  • Róża Duda i Michał Soja
2018
  • Grzegorz Stefański
  • Maria Toboła
  • Weronika Gęsicka
  • Ania Nowak
  • Karolina Mełnicka
  • Karolina Babińska
2017
  • Zuzanna Czebatul
  • Kamil Kukla
  • Marta Hryniuk
  • Natalia Janus-Malewska
  • Stachu Szumski
  • Bracia
  • Anna Orłowska
  • Cezary Poniatowski
  • Mateusz Kula
  • Małgorzata Michałowska
2016
  • Ul Paźniak
  • Bartosz Kokosiński
  • Anita Mikas
  • Przemysław Branas
  • Rafał Żarski
  • Krystian Truth Czaplicki
  • Bartosz Zaskórski
  • Magdalena Franczuk
  • Piotr Skiba
  • Piotr Urbaniec
2015
  • Małgorzata Goliszewska
  • Karolina Brzuzan
  • Anna Orlikowska
  • Diana Lelonek
  • Dominika Olszowy oraz Piotr Adamski, Gregor Gonsior, Tomasz Mróz, Witek Orski, Maria Toboła
  • Anna Maria Łuczak
  • Robert Mainka
  • Anna Panek
2014
  • Artur Rozen
  • Eliza Proszczuk
  • Szymon Szewczyk
  • Małgorzata Szymankiewicz
  • Dominik Ritszel
  • Graw Böckler, Paulina Jeziorek, Janusz Łukowicz
  • Tycjan Knut
  • Karolina Hałatek
  • Kornel Janczy
  • Anna Okrasko
  • Łukasz Surowiec
  • Daria Malicka
  • Bartłomiej Kiełbowicz
  • Piotr Flądro
  • Przemysław Branas, Justyna Górowska, Adam Gruba, Artur Malewski, Jolanta Nowaczyk, Małgorzata Orysiak, Piotr Urbaniec
2013
  • Irenka Kalicka, Ewelina Kaliszczuk, Marta Sala, Grzegorz Siembida, Łukasz Stokłosa, Ludmiła Woźniczko
  • Monika Chlebek
  • Ivo Nikić
  • Piotr Kmita
  • Jakub Woynarowski
  • Michał Martychowiec
  • Krzysztof Franaszek
  • Bartek Buczek
  • Katarzyna Przezwańska
  • Ada Karczmarczyk
  • Wojtek Ziemilski
  • Witold Modrzejewski
  • Michał Frydrych
  • Zofia Gramz
  • Michał Chudzicki
  • Tymek Borowski
2012
  • Jarema Drogowski
  • Michał Gayer
  • Maciej Stępiński
  • Magdalena Karpińska
  • Konrad Pustoła
  • Łukasz Jastrubczak i Krzysztof Kaczmarek
  • Przemek Matecki
  • Julia i Mai Bui-Ngoc
  • Piotr Grabowski
  • Volodymyr Kuznetsov
  • Nikita Kadan
  • Lada Nakonechna
  • Zhanna Kadyrova
  • Mykola Ridnyi
  • Kama Sokolnicka
  • Dorota Buczkowska
  • Aleksandra Waliszewska
wtorek 11:00—18:00
środa 11:00—18:00
czwartek 12:00—20:00
piątek 12:00—20:00
sobota 10:00—19:00
niedziela 11:00—18:00
{Project Room} a
Partnerzy medialni